Andone ve Kranevitter bitti mi?


Transfer sezonu devam ederken Galatasaray'a geleceği iddia edilen futbolcu sayısıda gün geçtikçe artıyor. İşte detaylar..

Rumenler, sarı-kırmızılı ekibin Cordoba’lı Florin Andone ile 5 yıllığına anlaştığını yazıp, ‘Florin Paşa!’ başlığını attı. Kranevitter içinse Atletico Madrid’e kiralama teklifi gitti.

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'ın Florin Andone ve Matias Kranevitter'in peşinde olduğu ortaya çıktı. Rumen basını, 'Florin Paşa' başlığıyla duyurduğu haberde, sarı- kırmızılı ekibin İspanyol Cordoba'da forma giyen Rumen golcü Andone ile 5 yıllık anlaşma sağladığını iddia etti. Haberde, Cordoba'da yıllık 350 bin euro alan Andone'nin Galatasaray'da 1 milyon euro kazanacağı da kaydedildi.

Ancak kulüpler arasında henüz anlaşma yok. Galatasaray'ın 3 milyon euro önerdiği, Cordoba'nın ise 6 milyon euro istediği bildirildi. Betis'in de istediği Andone, atılım yapmak istediğini ve transferi için kolaylık beklediğini söyledi.

İspanyol medyası ise sarı-kırmızılı takımın, Atletico Madrid'in 23 yaşındaki ön liberosu Matias Kranevitter için kiralama teklifi yaptığını yazdı. Cenk Ergün'ün önümüzdeki günlerde İspanya'ya pazarlığa gideceği belirtildi.
REKLAM
Andone ve Kranevitter bitti mi? 15:40 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.