Arda Turan prim pazarlığı yaptı mı?


EURO2016'da Milli Takım'da prim krizi yaşandığı ve başrölde Arda Turan'ın olduğu iddiası gündeme gelmişti. Arda Turan sosyal medyadan olaya imalı şekilde değindi. İşte detaylar..

Arda Turan babalar günü kutlama mesajında, Milli Takımda karışıklığın nedeni olarak gösterilen prim krizi iddialarına göndermede bulundu.

Milli Takım kampında bulunan Arda Turan, babalar günü kutlama mesajı yayınladı. Anne ve babasının bulunduğu fotoğrafı instagram hesabından paylaşan Arda mesajında, 'Babam bilir ki benim adım bu dünyada parayla, pulla aynı cümlede geçmez' ifadelerine yer verdi.

İşte Arda Turan'ın o mesajı:

Biz, çocuklarını en güzel şekilde büyütmek için iki işte günde 18 saat çalışmış bir babanın evladıyız. Babam bilir ki benim adım bu dünyada
parayla, pulla aynı cümlede geçmez. Ve ben inanırım ki babam benim kalbimi bildikçe, bu dünyada başka şeye ihtiyacım yoktur. Babalar Günün kutlu olsun, benim emekçi kahramanım. Unutma ki doğruların elbet bir gün gün yüzüne çıkmak gibi bir alışkanlığı vardır. Hele bir zamanı gelsin... Ülkem için, bayrağım için son saniyeye kadar mücadeleye devam. Önce Türkiye.

REKLAM
Arda Turan prim pazarlığı yaptı mı? 16:33 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.