Fatih Terim bilmecesi!


Galatasaray'da gündemin ilk maddesi yeni hocanın kim olacağı, ancak bilinen bir gerçek var ki: İlk hedef Fatih Terim. İşte detaylar..

Milliler bugün havlu atarsa Dursun Özbek, Fatih Terim’le masaya oturup, “Gel, tam yetkiyle göreve başla” diyecek Deneyimli çalıştırıcı, sarı-kırmızılı takıma dönmeyi kabul ederse, transfer listesi de yeni baştan şekillendirilecek.

Galatasaray'da futbol takımının başına getirilmesi düşünülen Fatih Terim, kulüpte her şeyi kilitledi. Transfer için birçok oyuncu ile ön görüşme yapan sarı-kırmızılı yönetim, tecrübeli hocanın kararını beklediği için son noktayı koyamıyor. Terim'in dönmesi halinde ise transfer listesi de onun isteklerine göre yeniden belirlenecek.

Başkan Dursun Özbek, A Milli Takım'ın bugün oynayacağı Çek maçıyla turnuvaya veda etmesi halinde, Terim'le hemen masaya oturmayı planlıyor. Başkan Özbek, Terim'e tam yetki ile futbolun başına geçmesini önerecek.

Ancak Fatih Terim'in Özbek'le görüşse bile düşünmek için en az bir hafta süre isteyeceği de gelen haberler arasında. A Milli Takım'da başlattığı projeleri yarıda bırakmak istemeyen Terim'in ailesi ile de görüştükten sonra Galatasaray'a kararını bildirmesi bekleniyor. Terim'in bir süredir Florya ile sürekli irtibatta olduğu ve yakınları aracılığıyla bilgi topladığı da konuşuluyor.
REKLAM
Fatih Terim bilmecesi! 16:42 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.