Fatih Terim'den antrenmanda ilginç tavırlar!


A Milli Takımımızda moraller bozuk. İlk iki maçında kötü bir performans sergileyen takımımızın bu durumunun faturası Fatih Terim'e kesildi. İşte detaylar..

EURO 2016’da puanla tanışamayan A Milli Takım’da Futbol Direktörü Fatih Terim son yapılan idmanda futbolculara ilgisiz ve uzak bir görüntü sergiledi.

EURO 2016'da oynadığı iki maçta puan alamayan A Milli Futbol Takımı'nda, Çek Cumhuriyeti maçı hazırlıkları sürerken Futbol Direktörü Fatih Terim, son yapılan akşam antrenmanını uzaktan izlemeyi tercih etti. Oyuncularına karşı soğuk bir tavır sergileyen Terim, antrenmanda geride durarak futbolculara talimatlarını yardımcıları aracılığıyla iletti. Önceki antrenmanlarda çalışmaların içerisinde yer alan ve bire bir talimatlar veren Terim bu kez, oyuncuları ile bire bir diyalog kurmaktan kaçındı.

Antrenmanı uzaktan izleyen Fatih Terim, direktiflerini yardımcı hocalar Levent Şahin ve Nihat Kahveci üzerinden futbolculara gönderdi. Terim sadece bir pozisyonda Cenk Tosun'u uyarırken idmana çoğu zaman müdahale etmedi. Antrenmanın başından sonuna Arda Turan ve futbolcuları ile iletişim kurmayıp uzakta duran Fatih Terim, idmanın sonunda as oyuncuları Burak, Arda, Selçuk, Caner, Gökhan Gönül'ün yer aldığı oyuncuların streching çalışmasına geçmesi üzerine sahaya girdi ve sadece finalde şut antrenmanı yapan Emre Mor, Olcay, Şener, Volkan Şen, Cenk, Yunus, Oğuzhan, Ozan ve Olcay'ın şut antrenmanını yakından takip etti.

Çalışmanın sonunda Marsilya'daki antrenmanı izlemeye gelen minik taraftarlar ile fotoğraf çekimi yapıldı. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim çocuklar ile ayrı fotoğraf çektirdi. Kaptan Arda'ya da miniklerle toplu fotoğraf çekilmesini Tuncay Şanlı iletti. Terim'in oyuncularıyla aynı fotoğrafa girmemesi dikkat çekti.
REKLAM
Fatih Terim'den antrenmanda ilginç tavırlar! 03:37 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.