Hamit Altıntop kaldı!


Galatasaray Hamit Altıntop'un yaptığı teklifi kabul etti ve Hamit 1 yıl daha takımda kaldı. İşte tüm detaylar..

Hamit Altıntop'un sözleşmesini 1 yıl uzatan Galatasaray yönetimi, oynamadığı takdirde tecrübeli futbolcuya hiçbir ücret ödemeyecek.

“Oynadıkça kazan” formülünü kabul eden Hamit Altıntop, Galatasaray ile 1 yıl daha devam edecek.

OYNAMAZSA PARA ALMAYACAK
Hürriyet'in haberine göre; Sözleşmesi sona eren 33 yaşındaki futbolcu, Galatasaray Kulübü ile “sıfır” yani hiç garanti ücret almadan kontrat uzatmaya “Evet” dedi.

Geçen sezon sakatlığı nedeniyse hiç forma giyemeyen ve kulüpte alacağı olan futbolcuya Galatasaray yönetimi sürpriz bir teklif yaptı. Hamit’e alacağını önümüzdeki dönemde zaten ödeyecek olan sarı kırmızılılar, forma giydikçe para kazanmasına dayalı bir öneri getirip, kabul edip etmeyeceğini sordu.

KALAN ÖDEMELERi BU YIL YAPILACAKTI
Ayrıca, performansına göre başarı bonusu verileceği de eklendi. Yani Hamit, yıllık ücret almadan, oynar ve başarılı olursa para kazanacaktı. Hamit ve menajeri ile yapılan görüşmeler sonucunda bu şartlarla anlaşma sağlandı. Hamit’in “Söz konusu olan fedakarlık ise bunu yapmam gerekli ve buna hazırım. Gerekirse 30-40 dakika oynar bu sürede Galatasaray adına her şeyimi sahaya koyarım” dedi.

NE KADAR PERFORMANS O KADAR PARA
Daha önce yılda 2.7 milyon Euro garanti ücret alan Hamit’in yeni sözleşmesinde sadece 20 bin Euro maç başı ücreti olacak. Buna sadece belirlenecek başarı primleri eklenecek.

Performansa dayalı bu primler şöyle belirlenecek: Yıldız oyuncu, 10 maç oynarsa ekstra bonus, 20 maç oynarsa bir ekstra bonus daha alacak. Yani Hamit ne kadar görev alırsa o kadar fazla kazanacak.

Tecrübeli futbolcu hiç oynatılmadığı takdirde sarı-kırmızılı kulüpten herhangi bir ücret almayacak.
REKLAM
Hamit Altıntop kaldı! 02:59 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.