Hugo Rodallega transferi!


Cimbom bombayı patlattı, Hugo Rodallega transfer etti vs. gibi ortaya atılan iddiların gerçeği yatsıtmadığı anlaşıldı. İşte detaylar..

Galatasaray'ın, Hugo Rodallega'nın transferi için Akhisar Belediyespor ile anlaşma sağladığı iddia edilirken, Akhisar'dan şok bir açıklama geldi.

Akhisar Belediyespor'un 30 yaşındaki Kolombiyalı golcü futbolcusu, Hugo Rodallega'nun transferi konusunda anlaşmaya vardığı ve sarı kırmızılı kulübün Rodallega'nın transferi için, ara transfer döneminde Kasımpaşa'dan transfer ettiği Ryan Donk'u takas etmeyi önerdiği iddia edildi. Bu iddialar gündeme bomba gibi düşerken, Akhisar'dan şok bir açıklama geldi.

Akhisar'dan şok açıklama: "Rodallega'yı satma gibi bir düşüncemiz yok"

Akhisar Belediyespor'un kulüp başkanı Hüseyin Eryüksel konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, golcü oyuncuları Hugo Rodallega'yı satma gibi bir düşüncelerinin olmadığını bildirdi. Eryüksel, yaptığı açıklamada, medyada yer aldığı gibi Rodallega'nın transferi konusunda Galatasaray'la anlaşmalarının söz konusunu olmadığını söyledi. "Galatasaray Kulübü ile görüşmemiz bile olmadı" diyen Eryüksel, "Rodallega bizim oyucumuz ve sözleşmesi devam ediyor. Kesinlikle Rodallega'yı satma gibi bir düşüncemiz yok. Zaten Rodallega için bize gelen bir teklif de yok" ifadelerini kullandı.
REKLAM
Hugo Rodallega transferi! 06:51 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.