Leonardo Araujo Galatasaray'ın teknik direktörü mü oluyor?


Taraftarın biran önce netleşmesini beklediği en önemli konu tabii ki Galatasaray'ın yeni hocasının kim olacağı, işte tam bu noktada yeni bir iddia gündeme bomba gibi düştü. Leonardo Araujo Cimbom'un başına mı geçiyor?

İddianın sahibi ünlü İtalyan gazeteci Di Marzio. Fatih Terim için Avrupa Şampiyonası’nın bitmesini bekleyen yönetimin, olmazsa Brezilyalı hoca ile masaya oturacağı ileri sürüldü.

Yeni sezonda hangi teknik direktörle yola devam edeceğini hala netleştirmeyen Galatasaray'da bekleyiş sürüyor. Yönetim, liste başında tuttuğu Fatih Terim için Avrupa Şampiyonası'nın bitmesini beklerken, İtalya'dan yeni bir iddia geldi. Çizme basınının transfer haberleriyle ünlü ismi Gianluca Di Marzio, sarı-kırmızılı takımın Brezilyalı Leonardo Araujo'yu istediğini yazdı.

Bu mesajın ardından Leonardo'nun da twitter'dan Galatasaray'ı takip etmeye başlaması dikkat çekti. 47 yaşındaki Araujo, ilk teknik direktörlük deneyimini 2009-10 sezonunda Milan ile yaşadı. Sonraki sene İnter'i çalıştıran Leonardo, 2011 yılı haziran ayında ise eski takımı PSG'de futbol direktörlüğüne getirildi.

Galatasaray'ın Fatih Terim'den gelecek yanıta göre Leonardo Araujo ile temasa geçeceği belirtiliyor. Görevine son verilen Dunga'nın yerine Brezilya Milli Takımı'ndan gelen teklifi kabul etmeyen Araujo'nun da Galatasaray'ı çalıştırmaya sıcak baktığı gelen haberler arasında.
REKLAM
Leonardo Araujo Galatasaray'ın teknik direktörü mü oluyor? 03:36 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.