Muslera’nın yerine Etrit Berisha düşünülüyor!


Galatasaray'da gündem taraftarın hiç hoşuna gitmiyor. Sevilen iki futbolcu Muslera ve Sneijder'in sürekli satılma haberleri rahatsızlık uyandırıyor. İşte detaylar..

Sıcak para arayan Galatasaray, 10 milyon euronun üzerinde bir teklif gelirse Muslera’yı satmayı düşünüyor. Aslan, Uruguaylı eldivenin olası ayrılığı için B Planını hazırladı: Lazio’dan Etrit Berisha

Cimbom'da UEFA ile yapılan anlaşma gereği maliyeti düşürmek zorunda olan yönetimin en büyük iki hamlesi Wesley Sneijder ve Fernando Muslera'dan en azından birinin satılması yönünde. Bu sebeple sarı- kırmızılı idareciler Uruguaylı eldivenin Copa America'da iyi bir performans göstermesini istiyordu. Ancak Uruguay gruptan çıkamayarak elendi. Yine de Avrupa'da güçlü bir piyasası olan Muslera için iyi bir teklif bekleniyor.

Muslera'ya Premier Lig'den teklif gelme ihtimali yüksek. Bazı Ada ekiplerinin kanca attığı Uruguaylı eldiven giderse yerine düşünülen isim Lazio'dan Etrit Berisha. Galatasaray sözleşmeside son sezonuna giren 27 yaşındaki kaleciyi 2.5 milyon euro'luk bir bedelle takıma katmayı hesaplıyor. Berisha geçen sezon Lazio'da 20 maçta 23 gol yedi. 5 maçta kalesini gole kapattı.
REKLAM
Muslera’nın yerine Etrit Berisha düşünülüyor! 10:09 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.