Ryan Donk bela oldu!


Mustafa Denizli'nin ısrarla istediği üzerine geçen sezon Kasımpaşa'dan transfer edilen Ryan Donk gönderilmek isteniyor ama Hollandalı gitmeye yanaşmıyor. İşte detaylar..

Geçen sezon Denizli'nin ısrarı üzerine Kasımpaşa'dan Galatasaray'a 2.5 milyon Euro bonservis bedeli verilerek transfer edilen ve kendisine de geçen sezon ikinci yarı için 750 bin Euro, diğer yıllar için ise 1 milyon 500 bin Euro ödenecek şekilde 2.5 yıllık anlaşma yapılmıştı. Şimdi Mustafa Denizli takımda yok, Ryan Donk gönderilmek isteniyor ancak Hollandalı buna yanaşmadığı gibi Galatasaray'ı tehdit ediyor.

Galatasaray’ın, “Kendine takım bul” dediği Hollandalı oyuncu rest çekti: Tüm alacaklarımı verin. FIFA’ya başvurup, haklarımı sonuna kadar arayacağım!

Cimbom'da krizin adı Ryan Donk. Galatasaray, yollarını ayırmayı planladığı 30 yaşındaki oyuncuda büyük sıkıntı yaşıyor. 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan Donk'tan kendisine kulüp bulmasını isteyen yönetim, şok bir yanıtla karşılaştı. Teklifleri değerlendirmeyen Hollandalı oyuncu, sarı-kırmızılı yönetime rest çekti. Geçen sezondan kalan alacaklarını talep eden Donk, "Ayrıca gelecek sezon kazanancının da hesabıma yatırılması durumunda idmanlara katılmayacağım. Beni idmanlara çıkarmama gibi bir yaptırımda bulunmanız durumunda ise FIFA'ya başvuracağım ve haklarımı sonuna kadar arayacağım" diye konuştu.
REKLAM
Ryan Donk bela oldu! 08:22 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.