Schaaf Huntelaar'ı getiririm!


Galatasaray'ın yeni teknik adamı kim olacak? sorusu cevabını ararken Almanlar Huntelaar iddiasıyla gündemi karıştırdı. İşte tüm detaylar..

Cimbom'un Fatih Terim hayali gerçekleşmezse, B planı olan Thomas Schaaf’a yönelecek. Haber bekleyen Alman hoca, Schalke 04’ün golcüsü Jan Klaas Huntelaar’ı Galatasaray’a getirmeyi planlıyor.

Teknik direktör konusunda ilk tercihi Fatih Terim olan Galatasaray yönetimi, tecrübeli hocanın EURO 2016 sonrasında vereceği kararı beklerken, daha önce temas kurulan alternatif isimlerden Thomas Schaaf ise ilgi çekici girişimlerde bulunuyor. Alman teknik adam bir yandan Galatasaray'dan haber beklerken bir yandan da ön transfer çalışmaları yapıyor. 55 yaşındaki Schaaf, Galatasaray'la anlaşması halinde, Schalke 04'ün golcüsü Jan Klaas Huntelaar'ı da Cimbom'a getirmeyi planlıyor.

Almanya kaynaklı haberlere göre Thomas Schaaf, bu planıyla ilgili olarak Hollandalı yıldızdan olumlu sinyaller aldı. Schalke 04 ile bir yıl daha sözleşmesi olan 32 yaşındaki Huntelaar'ın Çin'den aldığı tekliflere sıcak bakmadığını, kariyerini Avrupa'da sürdürmek istediğini söylemişti. Önceki yıllarda da Galatasaray'ın gündemine gelen golcü futbolcunun, Thomas Schaaf'la birlikte İstanbul'un yolunu tutmayı kabul edeceği belirtiliyor. Huntelaar geride kalan sezon Bundesliga'da 31 maçta 12 gol attı.
REKLAM
Schaaf Huntelaar'ı getiririm! 04:20 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.