Serdar Aziz imzaladı!


Cimbom'un bu sezon kadrosuna kimleri katacağı merak konusuydu. İlk transfer gerçekleşti Bursaspor'dan Serdar Aziz aslan oldu. İşte detaylar..

Galatasaray ilk transferini gerçekleştirdi ve Serdar Aziz'le 4 yıllık sözleşme imzaladı.

Galatasaray, Bursaspor'da forma giyen ve bir süredir devam eden transfer görüşmeleri sonunda ikna ettiği Serdar Aziz'e bugün resmi imzayı attırdı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da saat 14.00'da düzenlenen basın toplantısında Dursun Özbek'le kameralar karşısına geçen Serdar Aziz kendisini 2020 yılına kadar sarı kırmızılı yapan sözleşmeye imza attı.

Galatasaray'ın Bursaspor'dan kadrosuna kattığı defans oyuncusu Serdar Aziz, sarı-kırmızılı takıma gelmesindeki en büyük etkenin kendisiyle uzun süre ilgilenilmesi olduğunu belirterek, "Dünya devi kulüpte olduğum için şanslı hissediyorum" dedi. Aziz ayrıca Galatasaray'a Bursaspor'un kaptanı olarak geldiğini vurguladı.

DÜNYA DEVİ KULÜPTE OLDUĞUM İÇİN ŞANSLI HİSSEDİYORUM
Kendisi için harika bir gün olduğunu söyleyen Serdar Aziz, "Çok mutluyum. Dünya devi kulüpte olduğum için şanslı hissediyorum. Ben hedefleri büyük olan biriyim. Elimden geleni yapacağım. İnşallah hep beraber büyük hedeflere ve şampiyonluklarına ulaşırız. Başkana teşekkür ediyorum yakından ilgilendiği için" şeklinde konuştu.
REKLAM
Serdar Aziz imzaladı! 07:24 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.