Bilal Kısa'nın parası da bizden!


Serdar Aziz'in Galatasaray'a transferinin karşılığında verilen oyuncular ve ücretler konusunda Bursaspor başkanı Ali Ay'dan gelen açıklamalar ortalığı karıştırdı. İşte detaylar..

Fotomaç'ın haberine göre; Bursaspor’un Serdar Aziz’in transferine karşılık Galatasaray’dan kadrosuna kattığı isimlerden Bilal Kısa’nın sözleşmesinde ilginç bir madde ortaya çıktı. Deneyimli oyuncu, yeşil-beyazlı takımda yeni sezonda 25 maç oynarsa 100 bin Euro daha alacak. Ancak bu parayı Galatasaray Kulübü ödeyecek.

Yeşil-beyazlı kulübün milli oyuncusu Serdar Aziz, 4.5 milyon Euro ve 3 futbolcu karşılığında Galatasaray'a transfer olmuştu. Bursaspor'un takasta aldığı oyunculardan 33 yaşındaki orta saha oyuncusu Bilal Kısa ile 2 yıllık sözleşme imzalanırken, deneyimli oyuncu yıllık 750 bin Euro alacak.

"25 maç oynarsa Galatasaray'dan 100 bin Euro daha alacak"

Serdar Aziz transferi için iki kulüp arasında uzun pazarlıklar yapılırken, Sercan Yıldırım ve Furkan Özçal'ın yanı sıra Bursaspor'un kadrosuna kattığı Bilal Kısa'nın sözleşmesindeki ilginç bir madde dikkat çekti. Deneyimli oyuncu, yeşil-beyazlı takımda gelecek sezon 25 maçta forma giyerse 100 bin Euro daha alacak. Ancak bu parayı yeşil-beyazlı kulübün aksine eski kulübü Galatasaray ödeyecek. Bursaspor Başkanı Ali Ay da Bilal Kısa'nın sözleşmesindeki bu maddeyi doğruladı.

GALATASARAY'DAN AÇIKLAMA:
Bu haberin medyada yer almasından sonra kulübümüzden bir açıklama geldi. İşte Galatasaray'ın bu konuya dair yaptığı o yazılı açıklama:


REKLAM
Bilal Kısa'nın parası da bizden! 03:21 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.