Gönderilecek isimler netleşti!


Cimbom'da yeni sezon hazırlıkları sürerken takımda kalacak ve gidecek futbolcularda belli olmaya başladı. İşte gönderilmesi planlanan ilk isimler..

Takımdan gönderilecek oyuncuların belli olduğunu açıklayan yönetici Levent Nazifoğlu, "Bize sunulan kadroyu onayladık. Önce menajerleri ile konuşup kendilerine ileteceğiz. Danimarka kampında olmayacaklar" açıklamasında bulundu. Öte yandan İsviçre'de bekleneni veremeyen Tarık Çamdal, Olcan Adın, Donk ve Umut Bulut'un gözden çıkarılan isimler olduğu öğrenildi.

BRUMA DÜNYA ÇAPINDA
Levent Nazifoğlu, Bruma'nın kabiliyet ve sürat açısından dünyada önde gelen 5 oyuncudan biri olduğunu vurgulayarak, "Bruma bizim çocuğumuz. Taraftar rahat olsun, Bruma bizimle kalacak. Hiçbir yere gitmeyecek. PSV'den teklif geldi. Keşke herkese teklif gelse, bizler otursak, toplantılar yapsak, bunların üzerine konuşsak. Bruma için gelen teklife mutlu olduk ama Bruma'yı 10 milyon euro'ya bile vermeyeceğiz" diye konuştu.

SNEİJDER GENÇLEŞTİ
Nazifoğlu, Sneijder ile Muslera'nın takımdan ayrılmasının gündemde olmadığını belirtti. Sneijder'i bu sezonun yeni transferi olarak gösteren Nazifoğlu, "Sneijder bize kalacağını söyledi. Bence bu senenin yeni transferi. Zaten gönderecek olsak kaptan olarak sahaya çıkarmazdık. Genç bir oyuncu gibi. Tüm arkadaşlarına örnek oluyor. Muslera ile de böyle bir ayrılık gündeme bile gelmedi. Teklif gelirse çok enteresan ve herkesin hemfikir olacağı bir rakamın olması lazım" dedi.
REKLAM
Gönderilecek isimler netleşti! 06:41 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.