İnter diretiyor!


İnter Wesley Sneijder'i transfer etmek istiyor. İdmanlara çıkmayan Sneijder'in takımdan ayrılmadığı düşündüğü iddia ediliyor. İşte detaylar..

İtalyan takımı, Başkan Dursun Özbek’i kızdırdı.

Sözleşmesinde 7.5 milyon euro'luk serbest kalma maddesi olan ancak henüz bu rakamı veren bir takım bulamayan Sneijder için G.Saray'a Inter'den sürpriz bir öneri geldi. Melo'yu almak için son ana kadar takas öneren İtalyan ekibi aynı işlemi Hollandalı yıldız için de hayata geçirdi. İtalyan ekibi, Sneijder'in olumlu sinyal vermesi üzerine Ranocchia, Puscas ve Andreolli ile beraber 2.5 milyon euro'luk bir teklif yaptı. İtalyan menajer Bastianelli'nin ulaştırdığı teklif, dün Başkan Özbek'in masasına geldi. Özbek, teklifi anından geri çevirdi ve takası kesinlikle düşünmediklerini bildirdi.

SNEİJDER DİRENİYOR
Yönetim, sezon açılışına katılmayan Sneijder'den 4 Temmuz'da basına açık gerçekleşecek idmana yetişmesini istedi. Ancak takımdan ayrılmayı düşünen ve takım arayan yıldız oyuncunun ise yine olumsuz cevap verdiği ve 7 Temmuz'u işaret ettiği öğrenildi. Sneijder'e çıkmadığı her idman için de 10 bin euro para cezası kesilecek.
REKLAM
İnter diretiyor! 08:52 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.