Johansen için yeniden!


Cimbom'un transfer etmek istediği Stefan Johansen yeni gelişmeler yaşandı. Stefan Johansen transferi ne olacak, tüm taraftar merakla bekliyor. İşte detaylar..

Celtic takımımızın çok istekli görünmesinden dolayı sürekli fiyat yükseltiyordu, sonunda Galatasaray masan kalktı. Şimdi Celtic, Galatasaray’ı yeniden görüşmek için masaya davet etti.

Galatasaray'ın daha önce prensip anlaşmasına vardığı Celtic'in orta saha oyuncusu Stefan Johansen için 'bekle gör taktiği' işe yaradı. Bir süre önce Norveçli futbolcu için kulübüne yapılan görüşmede 1.5 milyon euro öneren sarı-kırmızılı idareciler 3 milyon euro talep edilmesinin şokunu yaşamıştı. Yönetiminin 'Bizim isteğimiz şartlar oluşmadığı taktirde masaya oturmayız' çıkışı sonrası görüşmeler donduruldu.

Ancak Galatasaray'ın resti işe yaradı. Celtic kulübü yetkileri, 25 yaşındaki futbolcunun bonservisi için sarı-kırmızılıları yeniden pazarlık masasına davet etti. Yönetim, teknik direktör Riekerink'in listesinde ilk sıralarda bulunan Johansen için kulübü ile yeniden pazarlığa oturacak ve maksimum 2 milyon euro'ya bu transferi bitirmeye çalışacak. Galatasaray'ın teklifi kabul görürse transfer bir hafta içinde gerçekleşecek.
REKLAM
Johansen için yeniden! 05:52 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.