Carole’a 7 milyon euro teklif


Kamp döneminde ve ligin ilk haftalarında son derece iyi performans sergileyen Carole’a 7 milyon euro teklif geldiği öğrenildi. İşte detaylar..

Bruma'nın attığı golde yaptığı slalom ve verdiği harika pasla Akhisar Belediye'nin ipini çeken Lionel Carole ile ilgili sürpriz bir gerçek ortaya çıktı. Telles'in Porto'ya gittiği dönemde Lionel Carole için de Premier Lig'den bir teklif geldi. Riekerink'in kabul etmemesi üzerine 7 milyon euro'luk teklif geri çevrildi.

Galatasaray'a Troyes'dan transfer edilen Lionel Carole'ün performansının ilk başta bazı kesimlerce beğenilmediğini dile getiren Şansal Büyüka, "Carole için dudak bükmeler oldu ama gördük ki Galatasaray'ın sol kanadına oturdu. Carole için teklif geldi. Galatasaray sanıyorum 6-7 milyon euroyu gördü, ama yönetim vermedi, vermemekle de iyiyi yaptı." dedi. 25 yaşındaki Carole, Akhisar maçında da asist yaparak takımın öne çıkan isimlerinden biri olmayı başardı. Fransız sol bek, Jan Olde Riekerink tarafından bu sezon oynanan 3 resmi maçta da tam süre aldı.

Nantes altyapısından yetişen, Benfica'da forma giyen Lionel Carole, Temmuz 2015'te 1.5 milyon euro bonservis bedeliyle Galatasaray'a transfer olmuştu.
REKLAM
Carole’a 7 milyon euro teklif 13:18 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.