Diarra: Futbolu bırakırım!


Cimbom'a transfer olmayı çok isteyen yıldız futbolcu Lassana Diarra'nın, Lokomotif Moskova ile yaptığı görüşmelerde rest çektiği iddia edildi. İşte detaylar..

Galatasaray ile her konuda anlaşmaya varan Lassana Diarra'nın eski kulübü Lokomotif Moskova'ya 'futbolu bırakma' resti çektiği belirtildi.

Fransa'da geçtiğimiz günlerde Lassana Diarra'yla masaya oturan ve anlaşma sağlayan Galatasaray, yıldız oyuncudan gelecek yanıtı bekliyor.

"FUTBOLU BIRAKIRIM"
Diarra'nın 10 milyon Euro'luk cezası, transferin önündeki tek engel konumunda. Diarra'nın menajeri ve avukatı Lokomotiv Moskova ile temaslarını sürdürürken, Fransız futbolcunun ceza konusu çözümlenmezse futbolu bırakmayı bile düşündüğü ortaya çıktı. 31 yaşındaki oyuncunun futbolu bırakması halinde 10 milyon Euro'yu tahsil edemeyecek olan Rus kulübünün cezada indirime gitmesi bekleniyor. Yıldız futbolcu, Galatasaray'dan alacağı imza parasının büyük kısmını Rus kulübüne verecek.

BONSERVİS VERİLMEYECEK
Diarra, Lokomotiv Moskova'dan olumlu haber beklediğini Galatasaray yönetimine iletti. Sarı kırmızılı yönetim de Rusya'dan gelecek yanıtı beklemeye başladı. Galatasaray'ın beklediği yanıt gelirse Lassana Diarra transferi gerçekleşecek. Cimbom, bu transfer için Marsilya kulübüne herhangi bir bonservis bedeli ödemeyecek.
REKLAM
Diarra: Futbolu bırakırım! 06:15 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.