Galatasaray'a zarar veriyorlar!


Levent Nazifoğlu tribünlerde yaşanan taşkınlıkların Cimbom'a zarar verdiğini ve bu tür taşkınlıkların yapılmaması gerektiğini söyledi. İşte detaylar..

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından verilen 1 maç kendi sahasında seyircisiz oynama cezasını üzüntüyle karşıladıklarını söyledi.

Levent Nazifoğlu, yaptığı açıklamada, Turkcell Süper Kupa'da Beşiktaş ile oynadıkları maçta taraftarlarının taşkınlıklarının kulübe zarar verdiğini belirterek, "Taraftarlarımızın bu tür taşkınlıkları yapmaması lazımdı. Kulüplerine zarar verdiler." dedi.

Süper Lig'in ilk haftasında Kardemir Karabükspor'u ağırlayacakları maça taraftar desteğiyle çıkmak istediklerini anlatan Nazifoğlu, "Bu hafta seyircimizle buluşmayı çok arzu ediyorduk. Cezaya itiraz edeceğiz ama itirazımızın kabul görmemesi durumunda taraftarımızdan yoksun bir şekilde sahada yer alacağız. Hazır olduğumuz maçı bir yanımız eksik oynayacağız. Bizim için hoş almadı." diye konuştu.
REKLAM
Galatasaray'a zarar veriyorlar! 07:20 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.