Hakan Şükür kongre üyeliğinden atılacak mı?


Kulübümüzün gündeminde transferlerle birlikte Hakan Şükür’ün Galatasaray kongre üyeliğinden atılmasının istenmesi de bulunuyor. İşte detaylar..

Galatasaray Kulübü Kongre üyesi ve Konya Galatasaraylılar Derneği Başkanı Sıtkı Korkmaz, eski futbolcu Hakan Şükür’ün, Galatasaray kongre üyeliğinden atılması ve kulüple olan tüm bağlarının koparılmasını istedi.

Darbe girişiminin FETÖ terör örgütü tarafından yapıldığını belirten Sıtkı Korkmaz, eski futbolcu Hakan Şükür’ün de o örgüte yakınlığının herkes tarafından bilindiğini kaydetti. Korkmaz, Hakan Şükür’ün kulüple olan bağının tamamen koparılması gerektiğini belirterek, şöyle dedi:

”Galatasaray, ilkeleri, duruşu, saygınlığı, değerlerine bağlılığı ve vatanseverliğiyle tüm Türkiye’ye mal olmuş bir camiadır. İşte bu noktada camiamızın isminin FETÖ/PDY destekçisi olduğu herkesçe bilinen eski futbolcu Hakan Şükür ile anılmasını istememekteyiz. Bu şahsın şimdi kulüpten kovulmasını ve kongre üyeliğinin düşürülmesini talep etmekteyiz. Galatasaray’ın yapılacak ilk kongresinde bu kararın alınması şehitlerimize duyulan saygının bir gereği olacaktır.”
REKLAM
Hakan Şükür kongre üyeliğinden atılacak mı? 07:49 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.