Lassana Diarra için pazarlık!


Taraftarın en çok istediği isimlerden biri olan Diarra'da ilerleme kaydedilemedi. Ancak futbolcunun Cimbom'a gelmeyi çok arzulaması Rusları köşeye sıkıştırıyor. İşte detaylar..

Galatasaray Lassana Diarra transferi için zorunlu beklemede. Diarra'nın eski kulübü Lokomotif Moskova arasındaki tazminat krizi bugün yapılan ilk görüşmede tam olarak çözülmedi.

Lassana Diarra'nın menajeri ile Lokomotif Moskova arasındaki pazarlık adeta Rus Ruleti'ne dönerken, iki tarafta uzlaşmak yönünde adım atmasına rağmen, tazminatın tutarı miktarında konusunda henüz anlaşma sağlanamadı.
Moskova Kulübü 10 milyon euroluk tazminatı 8 milyon Euroya indirdi ancak Diarra cephesi bu indirimi yeterli bulmayıp, ancak 4 milyon Euro ödeyebileceğini iletti. Taraflar uzlaşma sağlayamayınca görüşmenin uzayacağı kesinlik kazandı.

Galatasaray yönetimi ise iki tarafın belirleyeceği tazminat miktarı 5 milyon Euro'nun altına inerse Diarra için kolları sıvayacak. Galatasaray, Diarra ile prensipte anlaştığı için bu transferde bekleyişini sürdürüyor.
REKLAM
Lassana Diarra için pazarlık! 09:14 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.