Levent Nazifoğlu: Psikolojisine bağlıyorum!


Levent Nazifoğlu, Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın yaptığı açıklamalara karşı açıklamayla cevap verdi. İşte detaylar..

Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Levent Nazifoğlu, Yıldırım’a çattı: “Açıklamalarını suçluluk psikolojisine bağlıyorum. Şu dönemde böyle şeylere gerek yok. Herkesin birbirine ihtiyacı var.”

Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Levent Nazifoğlu, karşılaşma bitiminde birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın "Galatasaray'da FETÖ soruşturması yapılmalı" sözlerine cevap verdi. Nazifoğlu, Türkiye'nin önemli bir dönemden geçtiğini belirterek bu tip konuşmaların vakti olmadığını söyledi. Nazifoğlu, Aziz Yıldırım'ın açıklamaları için "Ben bunları suçluluk psikolojisine bağlıyorum. Şu dönemde böyle şeylere hiç gerek yok. Herkesin birbirine ihtiyacı var" ifadelerini kullandı.

ÖZBEK CEZA ALMAZ
Levent Nazifoğlu, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevkiyle ilgili de konuştu. Nazifoğlu "PFDK'dan bir ceza geleceğini sanmıyorum. Zaten başkanımız tedbirsiz sevk edildi" ifadelerini kullandı.

DİARRA'YI ALACAĞIZ
Cimbom'un Sportif AŞ yöneticisi Levent Nazifoğlu transferle ilgili de önemli bilgiler paylaştı. Nazifoğlu, Aslan'ın uzun süredir peşinden koştuğu Lassana Diarra için "Kesin demiyorum ama Diarra'yı alacağız. Yarın (Bugün) belli olacak. Diarra konusunda Lokomotiv Moskova ile görüşmelerimiz devam ediyor" dedi.

EVET TİOTE GELİYOR
Levent Nazifoğlu, prensipte anlaşılan Newcastle United forması giyen Cheick Tiote transferiyle ilgili de olumlu konuştu. Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Levent Nazifoğlu "Tiote yarın (bugün) İstanbul'da olacak. Son görüşmeleri yapacağız. Son günlere yaklaştık, transferlerimiz tüm hızıyla sürecek" diye konuştu.

FORVET OLABİLİR
Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Levent Nazifoğlu, Eren Derdiyok'tan çok memnun olduklarını ancak bir forvet daha alacaklarının da müjdesini verdi. Nazifoğlu "Büyük ihtimal bir forvet daha alacağız. Geçen sene değişiklik yapmak istiyorduk, kulübeye bakıp geri dönüyorduk. Bu sene de böyle olsun istedik" dedi.
REKLAM
Levent Nazifoğlu: Psikolojisine bağlıyorum! 08:17 Oku: 5

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.